گلفروشی گل اقدسیه

گلفروشی گل اقدسیه یکی از قدیمی ترین گلفروشی های محدوده شمال تهران می باشد.

گلفروشی گل اقدسیه با خدمات مناسبی از جمله دسته گل عروس،گل آرایی ماشین عروس،سبد گل مجلسی،باکس های عاشقانه گل،تاج ترحیم و تبریک،آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

گلفروشی گل اقدسیه با مدیریت آقای موسوی و از جمله گلفروشی های بنام در محله اقدسیه می باشد که دارای محصولات با بازه ی قیمت متنوع،متناسب با بودجه های متفاوت می باشد و همچنین با توجه به تنوع زیاد محصولات خود می تواند طیف گسترده ای از نظرها و سلیقه ها را به محصولات خود جذب کند.

 

با توجه به اینکه تهران 4300 گل‌فروشی دارد که هر کدام نسبت به توان مالی‌شان پر از انواع گل‌های لوکس و گران‌قیمت هستند. فروش گل و گیاه هم اکنون وارد فضای کسب‌و‌کار اینترنتی هم شده است. رئیس اتحادیه تولیدکنندگان گل و گیاه استان تهران درباره مزایا و معایب فعالیت فروشگاه‌های آنلاین گل و گیاه می‌گوید: این سایت‌ها می‌توانند سبب ترویج خرید گل و گیاه در جامعه شوند. ما در مجله گلپینو در تلاشیم با قرار دادن اطلاعات تمام گلفروشی های تهران شما را در خرید بهتر و سریعتر یاری نماییم.

برای اطلاع از عضویت گلفروشی گل اقدسیه در گلپینو به صفحه اصلی سایت گلپینو (golpino.com) مراجعه کرده و با جست و جو در گلفروشی های محله اقدسیه ازین موضوع آگاه شوید.در صورت همکاری گلفروشی گل اقدسیه با گلپینو می توانید نمونه محصولات این گلفروشی را در سایت مشاهده بفرمایید.

با تشکر تیم گلپینو

نام گلفروشی :گل اقدسیه
آدرس : اقدسیه، بلوار اوشان، خیابان پیروز شفیعی، خیابان رضوان، روبروی طاق کسری، پلاک: 38

شماره های تماس : 22197625

مدیریت: موسوی

گل ارایی

ماشین ارایی

دسته گل

سبد گل

باکس گل

تاج ترحیم و تبریک

روش های خرید  :

از طریق تماس با فروشگاه

از طریق واتزاپ

از طریق دایرکت اینستاگرام

از طریق سایت