گل روز معلم

یکی از مناسبت های خاطره انگیز که از دیرباز تا به الان رایج است، روز معلم است. این روز بهانه ای است تا شما بتوانید جواب زحمات یک ساله.آموزگار خود را حتی با یک شاخه گل بدهید. بدون شک؛ گل یکی از مناسب ترین و بهترین هدیه ها برای سپاس از آموزگاران است. در این مطلب با ما همراه باشید تا به معرفی بهترین گل روز معلم و عکس گل برای روز معلم، بپردازیم.

با مجله گلپینو همراه باشید تا شما را با گل مناسب برای روز معلم آشنا کنیم و به سوالات زیر پاسخ دهیم.

* ارزان ترین گل برای روز آموزگار کدام است؟

* گران ترین گل برای روز آموزگار.کدام است؟

* چه گلی برای روز آموزگار.مناسب تر است ؟

چه گلی برای روز معلم مناسب تر است ؟

۱. گل رز

یکی از بهترین انتخاب ها برای سپاس از معلمین، گل رز است. این گل یکی از محبوب ترین گل ها دنیا برای مناسبت های گوناگون علی الخصوص مناسبت های پاسداشتی مانند روز آموزگار است.

در رابطه با گل رز این را باید گفت که، هر رنگ از گل رز دارای نمادهای گوناگونی می باشد اما برای خرید گل برای این روز بهتر است رنگ قرمز و یا سفید و یا صورتی گل رز را برای معلمتان خریداری کنید. گل رز قرمز نماد عشق و شور پایدار است و رز سفید نیز نماد فروتنی و بی گناهی و پاکی است و رز صورتی نماد قدردانی کردن و تحسین است و می تواند بهترین گزینه برای هدیه این روز به حساب بیاید.

رنج قیمتی گل رز: حدودا 25 هزارتومان

گل برای روز معلم

۲. گل نرگس

دومین گل برای روز آموزگار، گل نرگس است.گل نرگس نماد تولد دوباره و آغاز نو است و می تواند نمادی از گرامی داشت مقام معلم به حساب بیاید. خوشبختانه گل نرگس در ماه اردیبهشت که مصادف روز معلم است به راحتی پیدا می شود و می تواند در کنار رز سفید یک دسته گل برای روز معلم به یاد ماندنی برای آموزگار شما به حساب بیاید.

رنج قیمتی گل نرگس: حدودا 10 هزار تومان

عکس گل برای روز معلم

۳. گل کوکب

یکی از خاص ترین گل های موجود در باکس گل برای روز معلم، گل کوکب است. این گل با طراوت خاصی که دارد می تواند همه را محو جذابیت خود کند. گل کوکب همچنین نماد پاکی معنوی و عشق و صبر و شکیبایی می باشد و می تواند بهترین گل برای هدیه دادن در این روز به حساب بیاید.

رنج قیمتی گل کوکب: 50هزارتومان

دسته گل برای روز معلم

۴. گل سنبل

یکی دیگر از گزینه های خاص برای سبد گل روز معلم، گل سنبل است. این گل زیبا دارای رنگ بندی متنوعی است و مفاهیم زیادی را در خود به دنبال دارد. سنبل نشانه ی وفاداری و دوست داشتن آموزگار است و از همین رو می تواند یک گل فوق العاده برای این روز به حساب بیاید.

رنج قیمتی گل سنبل: حدودا 35 هزار تومان

باکس گل برای روز معلم

۵. گل میخک

گل میخک یکی از ارزان ترین و جذاب ترین و ماندگار ترین گل ها برای هدیه دادن می باشد. این گل نشانه ی عشق، افتخار، برتری و جذابیت است. البته این را باید گفت که گل میخک نیز مانند گل رز با توجه با رنگ دارای مفاهیم خاصی می باشد. برای مثال میخک قرمز کم رنگ، نشانگر تحسین و گل میخک قرمز پر رنگ نشانگر عشق و احساسات بسیار عمیق است.

رنج قیمتی گل میخک:حدودا 5هزارتومان به بالا

سبد گل روز معلم

۶. گل داوودی

گل داودی یکی از قدیمی ترین و قیمت مناسب ترین گل ها می باشد.این گل زیبا نشانه طول عمر بالا است و می تواند نشانه ی قدر دانی از یک آدم عزیر مانند آموزگار را با خود به همراه بیاورد.

رنج قیمتی گل داوودی: حدودا 3 هزار تومان به بالا

سبد گل روز معلم

۷. گل ادریسی

گل ادریسی هم یکی از گزینه های خاص و جذاب برای این روز است. گل ادریسی نماد صداقت و بی ریایی و بیان گر سپاس گزاری از مقام آموزگار در این روز است.

رنج قیمتی گل ادریسی: 20 هزار تومان به بالا

پیشنهاد گل روز معلم

۸. گل ارکیده

یکی از لوکس ترین گزینه ها به عنوان گل برای این روز، گل ارکیده است. این گل جادویی و جذاب نماد عشق و زیبایی و قدرت و محبت به معلمین است و می تواند به تنهایی در یک گلدان یک گزینه ی شیک و لوکس به عنوان هدیه روز آموزگار به حساب بیاید.

رنج قیمتی گل ارکیده: حدودا 100 هزار تومان

معرفی گل برای روز معلم

جمع بندی

با خرید گل و دسته گلی متشکل از گل های معرفی شده می توانید به معلمین خود ثابت کنید که چقدر برایشان ارزش قائل هستید. علاوه بر این شما می توانید با اضافه کردن یک کارت تبریک همراه با نامه ای کوتاه علاقه ی خود را به معلمتان اثبات کنید.

* گران قیمت ترین گل روز معلم کدام است؟

از گران قیمت ترین گل های روز معلم می توان به گل زیبا و خاص ارکیده اشاره داشت.

* ارزان ترین گل روز معلم کدام است؟

از ارزان ترین گلهای روز معلم میتوان به گل میخک و گل داوودی اشاره داشت که هر دوی این گل ها از زیبایی فوق العاده ای برخوردار می باشند.